Модельный ряд Geely

Отзыв о Geely CK 2008 года

Geely CK 2008
Автомобиль: Geely CK 2008 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 20000 км, двигатель - 1.5 бензин, комплектация - комфорт
Автор: Агроном (Украина, Белогорье)   11.12.2011
Geely CK 2008 фото $iGeely CK 2008 фото $i

Відношення ціна якість дуже добре! В співвідношенні до Ланоса та ВАЗа має значні переваги. Двигун Тойото Корола 96 к.с., 6, 5-7, 5л/100км. Має гарний вигляд. Проста в єксплуатації. Значних проблем при єксплуатації не виникало. При виборі авто порівнював ВАЗи, Ланоси і Славуту і випадково надибав Джульку. Чому в нас така інертність? В Китаі від проекту до виробництва проходить два дні, а в нас Антикваріат досі клипають. Такими темпами скоро китайці нам дітей будуть робити, ПОЗОР нам.

Плюсы автомобиля: Низька ціна, повна комплектація (АБС+ЄБД, гідропісилювач руля, легкосплавні диски, незалежна підвіска, електросклопідьомники усіх чотирьох вікон, кондиціонер, коректор ближнього світла, електрорегулювання бокових дзеркал), пічка робить стабільно добре, єкономічна, двигун Тойото Корола 96к.с., відношення ціна якість.

Минусы автомобиля: Низький кліренс, огляд через праве бокове дзеркало (сильно віддаляє об'єкти), низьке заднє сидіння, холодної погоди приточна вентиляція при віджатій кнопці дує по ногах, твердий пластик торпеди.

Совет покупателю: Проста в єксплуатації, не проходив гарантійне обслуговування. За цей час вийшов з ладу датчик швидкості, підтікала обратка ГУРа - слабкий хомут, протікав тосол, лампочки протитуманки перегоріли - постійно були ввімкнуті. З АІСом ніразу не спілкувався. Відношення ціна якість дуже добре! В співвідношенні до Ланоса та ВАЗа має значні переваги.

jam

Подскажите, в джили ск задние сидения слаживаються???

vetal11

Да!!!

pchola

Привет всем! планирую покупать машину Geely CK 2008 с пробегом 110тыс цена вопроса 3200 $! Кто знает что это за машина? Как она? Часто ломается? Фанатиков таких как "китай говно и всё тут" ниразу не ездя на этой машине прозьба не писать! Потому что не могу понять! Одни говорят, что с салона взяли и сыпятся, а другие что покупали б / у и говорят что нормальные! а тут 110 тыс ... я хочу эту машину, но парень не богат и на запчасти и по сервисам ездить каждую неделю особо не хочу!

Тест-драйв Geely CK: Как мы с «Джили» жили
Как мы с «Джили» жили

Получаю тестовую машину в салоне. Менеджер с сомнением в голосе напутствует: «Ну, удачи…» - «А бензин в баке есть?» - «Есть, литров 10 точно.» - «А что, если не секрет, покупают эту машину?» - «Как ни странно, покупают, хотя я не понимаю этих людей…»

Продажа б/у CK

Geely CK 2013 Geely CK 3.000$ 2013 93.000 км